Salam perkenalan....

• Click here to become an Official Member of BMW Club Malaysia Download Form

NubisBmw

Club Guest
hi all....orang baru nak join BMW club.....saya eddy dr kota damansara....join this club nak minta tunjuk ajar dan petua sebab memang newbies tentang penjagaan BMW ni....bercadang nak beli bmw e36 jer.....agak agak ok ke model ni dr segi masalah sedia ada?....minta penjelasan skit dr otai BMW nanti....tq...

Welcome... Lots of information within the threads/pages of the forum. Make friends with the 'Advanced Search' feature, it won't disappoint you :)

Pelan pelan kayuh, am sure you'll find JOY here!

NubisBmw;743687 said:
hi all....

orang baru nak join BMW club.....saya eddy dr kota damansara....join this club nak minta tunjuk ajar dan petua sebab memang newbies tentang penjagaan BMW ni....bercadang nak beli bmw e36 jer.....agak agak ok ke model ni dr segi masalah sedia ada?....minta penjelasan skit dr otai BMW nanti....

tq...

beli dulu.. sya bru sebulan own e36 kot.. sama2 belaja

Selamat dtg ke forum BMW Club Malaysia bro .... :4: ...

NubisBmw;743687 said:
hi all....

orang baru nak join BMW club.....saya eddy dr kota damansara....join this club nak minta tunjuk ajar dan petua sebab memang newbies tentang penjagaan BMW ni....bercadang nak beli bmw e36 jer.....agak agak ok ke model ni dr segi masalah sedia ada?....minta penjelasan skit dr otai BMW nanti....

tq...

Top Bottom