salam 1 msia..budak baru dari Gombak...

• Click here to become an Official Member of BMW Club Malaysia Download Form

aloong fendy

Club Guest
salam 1 msia kepada otai2 dlm club ni....Mencari kenalan & pengalaman baru...sy budak baru belajar klu salah tlg tunjukkan...GOMBAK PEACE YALL!!! ...hehehheBMW E92 MERAH..!!!..

aloong fendy;812911 said:
salam 1 msia kepada otai2 dlm club ni....Mencari kenalan & pengalaman baru...sy budak baru belajar klu salah tlg tunjukkan...GOMBAK PEACE YALL!!! ...hehehhe

BMW E92 MERAH..!!!..

Salam.....Aloong Fendy. :)

Selamat datang saya ucapkan serta kami semua disini
senantiasa mengalu- alukan kehadiran sahabat baru didalam
BMW Club ini. Semoga kita semua akan dapat saling bekerjasama
sebagai satu keluarga yang berlainan bangsa tetapi sangat bahagia.!!!! :)

Bagi pihak CMs, saya ingin juga menjemput Aloong Fendy sekiranya
sudi menjadi OM, silalah email kepada CM Fadhlan di fadhlan@gmail.com
agar proses dapat dijalankan dengan cepat sekali. Saya pasti beliau senantiasa
sudi memberikan kerjasama yang baik untuk Aloong Fendy.

Banyak tt pertemuan diadakan, dimana setiap bulan tt kelab berlainan tempat.
Tt setiap minggu pula di antara ahli serata negeri serta bandar. Jikalau dari Gombak
maka yang paling dekat adalah Ampang tt dan kebetulan pula
CM Fadhlan, BlackCat serta Soulfood dan ramai lagi Sifu Sifu pun selalu berada disana
setiap hari Jumaat . Tuan President pun amat rajin mengadakan lawatan serata negeri!!! Hehehe
sebagai satu keluarga :) Saya pasti kehadiranmu akan memeriahkan lagi suasana
sebagai adik beradik serta sahabat yang baik. :) CMs juga ada mengadakan konvoi beramai ramai
bersama ahli ahli juga diadakan setiap bulan .

Selain dari itu terdapat juga tt KSA terletak di MMZ Bukit Jelutong
dan banyak lagi.

Ikhlas dari saya

Wassalam

Alby35i :):)

Albu351 Terima kasih banyak diatas info yg diberikan insyaAllah klu Ade TT dlm mase terdekat Sy Akan hadir bg mencari kawan & Pengalaman baru..Terima kasih wasalam sekali lg..:)

aloong fendy;812951 said:
Albu351 Terima kasih banyak diatas info yg diberikan insyaAllah klu Ade TT dlm mase terdekat Sy Akan hadir bg mencari kawan & Pengalaman baru..Terima kasih wasalam sekali lg..:)

Yes....you are most welcome my friend :)

Well for me ....Sharing is always good because is ....Caring.

Ya...Ampang tt selalu diadakan hari Jumaat around 21.30hrs di Naili's
Ampang Point , just be yourself , relax , good friends , good info, good food
plus have a good laugh!!! :)

Wassalam

Alby325i :):)

soulfood;812987 said:
silalah ke ampang TT...do PM your number...fadlan pakai e92..myself e93

Ok bro roger2...byk benda sy nak blaja Dari otai2 pasal keta ni..first time buyer la katekan harap dpt tunjuk ajar Dari bro2 semua :) tq2...

Ada bro...area2 ampang ramai. jumaat malam slalu ada tt kat naili's ampang. contact bro soulfood or fadhlan. kalau rasa nak merempit, dtg la kat mmz shah alam.

consoglieri;813386 said:
Ada bro...area2 ampang ramai. jumaat malam slalu ada tt kat naili's ampang. contact bro soulfood or fadhlan. kalau rasa nak merempit, dtg la kat mmz shah alam.

Rempit ek...keta xpowerla bro 320 je...hahahaha....oraiitt2 ade mase sure sampai mmz shah alam punye...heheheh...tq2

bmadzi65;813436 said:
salam bro,

gombak area mana?....kalau sri gombak, samalah kite ngn vixx

Wasalam...Sri gombak jugak...bagusla mcmtu ade jiran terdekat..heheheh jom minum2...:)

aloong fendy;812911 said:
salam 1 msia kepada otai2 dlm club ni....Mencari kenalan & pengalaman baru...sy budak baru belajar klu salah tlg tunjukkan...GOMBAK PEACE YALL!!! ...hehehhe

BMW E92 MERAH..!!!..

Welcome to the forum bro ... :top: ....

aloong fendy;813520 said:
Wasalam...Sri gombak jugak...bagusla mcmtu ade jiran terdekat..heheheh jom minum2...:)

sori bro....baru buka forum....lain kali insya allah

Top Bottom